ZPSP ZPSP E-dziennik Kontakt Mapa strony
 


Halloween 2018

Groza,
humor
i
kreatywność


Halloween 2018. Groza, humor i kreatywność



30 października – jesienny, ale słoneczny, wtorkowy dzień w naszej szkole zwieńczony został wspaniale przygotowanym apelem na sali gimnastycznej z okazji Halloween. Uczniowie naszej szkoły dali upust swojej kreatywności i przeobrazili się w najróżniejsze postacie – od krwawych zombie, przez gwiazdy filmowe, po osobowości popkultury.

Przebrani występowali, nierzadko z widowiskową choreografią, przed resztą społeczności szkolnej. Jednocześnie brali udział w konkursie na najlepszy strój indywidualny oraz klasowy. Jury w składzie: p. Aneta Salamonowicz, p. Agnieszka Wesołowska oraz p. Paweł Nowakowski zmierzyli się z bardzo trudnym zadaniem. Wybór najlepszego przebrania okazał się nie lada wyzwaniem.

W kategorii indywidualnej wyłonili Iaureata z klasy Ib LP oraz wyróżnili uczennicę z klasy IVb LP. Natomiast w kategorii klasowej kolejno I, II i III miejsce zajęły: klasa Ib LP, VI OSSP i IVb LP. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody i głośne owacje. Gratulujemy! Dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom tego wydarzenia. Czekamy na kolejny rok. Wtedy znowu będziemy straszyć...



Jagoda Staniszewska
uczennica klasy IVb LP



Zapraszamy do galerii: ...więcej