ZPSP ZPSP E-dziennik Kontakt Mapa strony
 


Piknik
szkolny


Piknik szkolny.


Nasz piknik - swobodnie, wesoło, w przemiłej atmosferze. Artystyczny konkurs z nagrodami. Podziękowania dla "Warsztatu artysty"! (dziękujemy za materiały i nagrody) Kiełbaski, pieczywo, musztarda i ketchup - sponsorowany przez Szefową naszego szkolnego bufetu (dziękujemy!). Smaczne ciasta - wypieki naszych Mam (dziękujemy Radzie Rodziców i zaangażowanym Mamom!).

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowania i obsługę - Nauczycieli, Uczniów, Administrację. Uściski serdeczne dla naszych absolwentów, którzy nas odwiedzili i dzielnie pomagali w obsłudze imprezy!!!

Podziękowania dla Rady Pedagogicznej, która mimo popołudnia piątkowego bawiła się z młodzieżą szkolną oraz czynnie animowała przebieg pikniku.

Podziękowania dla naszych "Pierwszaków" za udział w zabawie. Gratulujemy odwagi.

Podziękowania dla Rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych za liczne przybycie. Witamy Was w gronie społeczności Łódzkiego Plastyka!!!

I wreszcie podziękowania - dla Wspanialej Dyrekcji SP nr 79 w Łodzi - pani: Anny Wituły za przyjacielskie użyczenie sprzętu do grilla!

Dziękujemy pozostałym gościom za przybycie - Fundacji "Dom w Łodzi" i Fundacji "Ferso"!

Dziękujemy pani Joannie Kierzkowskiej-Kłys - koordynatorce Konkursu "Mały Makuś" za przygotowanie wystawy w szkolnej galerii "U plastyków" oraz otwarcie jej wernisażem.

Na zakończenie wielkie podziękowania dla pana - Piotr Koper- naszego nowego rodzica, autora publikowanych zdjęć. Witamy w naszym gronie!fot. Izabela Zielińska
Piotr Koper