ZPSP ZPSP E-dziennik Kontakt Mapa strony
 


Ostatki


Szkolne zapusty, czyli ostatki 2020We wtorek 25 lutego, jak co roku, kolorowo obchodziliśmy zakończenie karnawału – ostatki. Przebrani (i nieprzebrani) uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, na której w rytm muzyki puszczanej przez DJ Mię, mogli zaprezentować swoje niebanalne stroje oraz talenty taneczne.

Tradycyjnie w czasie ostatków odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Stroje oceniało jury, które reprezentowali: p. Aneta Salamonowicz, p. Małgorzata Pilżys i p. Jacek Vogel. W kategorii klas bezkonkurencyjna okazała się – Ia LP przebrana za egipskich bogów i boginie (nie licząc mumii).

W kategorii indywidualnej zwyciężyły „Egipcjanki” – Yevdokymova Yevheniia (Żenia), Julia Jałocha, Urszula Włostek, Małgorzata Piera, Natalia Walczyk (z klasy Ia), hippis(ka) Natalia Pełka (z klasy V OSSP) oraz Wiedźmin(ka) – Mia Duszyńska (z klasy IIa). Gratulujemy!

Ostatkowe „przebierańce” już na stałe wpisały się w kalendarz szkolny. Cieszymy się, że są osoby, które wciąż kultywują karnawałową tradycję i włączają się do wspólnej zabawy.

Samorząd Uczniowski