Wystawy

Wystawa w „Lutni”

3 czerwca br. w Miejskiej Strefie Kultury – Centrum Twórczości „Lutnia” miał miejsce wernisaż Dorocznej Wystawa Szkoły. Jej uroczystego otwarcia dokonały: p. Katarzyna Paliwoda, dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi, p. Ewa Majchrzak, kierownik Centrum Twórczości „Lutnia” oraz p. Marta Siedlecka-Sidor, opiekun Galerii In Blanco. (pobierz)

 

 

Wystawa fotografii historycznej

W siedzibie szkoły umieszczona będzie już na stałe wystawa fotografii historycznej – pokoleń absolwentów Łódzkiego Plastyka.

Uroczyste, wirtualne otwarcie wystawy, na które wszystkich zapraszamy, odbędzie się 11 lutego – piątek – tuż przed feriami. (pobierz)

 

 

 


Wyniki Konkursu Francuzka, która mnie inspiruje (więcej)
 

 

 

 

 

 

 

 


Nauczyciele „Łódzkiego Plastyka” nie tylko angażują się w pracę dydaktyczną, ale i sami tworzą. Włączają się w autorskie projekty, których efekty możemy podziwiać m.in. na wystawach w Polsce i za granicą. (więcej)
 

 

 

 


Wystawa Dyplomowa BYŁO JEST BĘDZIE Ireneusza Rolewskiego (więcej)
 

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego
„100-lecie Archidiecezji Łódzkiej”

W dniu 7 grudnia 2021 roku w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi odbyło się podsumowanie Konkursu Literackiego i Plastycznego „100-lecie Archidiecezji Łódzkiej” (pobierz)